Ministar

Mandat: Aktuelni

Vedran Mulabdić
Period trajanja mandata:
30.05.2016
Stranka:
SBB
Biografija
Ismir Jusko
Period trajanja mandata:
24.11.2015 do 30.05.2016
Stranka:
SBB
Biografija
Predrag Kurteš
Period trajanja mandata:
23.03.2015 do 24.11.2015
Stranka:
DF

Mandat: 2012-2014

Nermin Pećanac
Period trajanja mandata:
21.11.2012 do 23.03.2015
Stranka:
SDU

Mandat: 2010-2012

Muhamed Budimlić
Period trajanja mandata:
13.01.2011 do 21.11.2012
Stranka:
SDP

Mandat: 2006-2010

Željko Mijatović
Period trajanja mandata:
15.02.2007 do 13.01.2011
Stranka:
SDA

Mandat: 2002-2006

Sulejman Bajrić
Period trajanja mandata:
06.02.2003 do 15.02.2007
Stranka:
SDA

Mandat: 2000-2002

Almir Džuvo
Period trajanja mandata:
29.01.2002 do 06.02.2003
Stranka:
SDP
Nermin Pećanac
Period trajanja mandata:
08.02.2001 do 26.12.2001
Stranka:
SDP

Mandat: 1998-2000

Ismet Dahić
Period trajanja mandata:
19.12.1998 do 15.02.2001
Stranka:
SDA

Mandat: 1996-1998

Ismet Dahić
Period trajanja mandata:
21.11.1996 do 19.12.1998
Stranka:
SDA